U bent hier:
  1. Home
  2. Nieuws
  3. Opinie
  4. Bekijk


Kort nieuws

EU-project voor embedded multicore breidt uit met Vector Fabrics

1 februari 2012

Vector Fabrics sluit zich aan bij het pas afgetrapte FP7-project Pharaon, dat zich richt op nieuwe paradigma’s in embedded multicore processoren. Onder meer Imec en Thales Frankrijk zaten al in het project. Vector Fabrics brengt zijn kennis in rond softwarearchitectuur op parallelle processoren.

Pharaon (Parallel and Heterogeneous Architectures for Real-Time Applications) richt zich onder meer op monitoring en controle, strategieën voor het dynamisch aanpassen van het stroomverbruik, algoritmes en interfacestandaarden. De Europese Commissie trekt 2,66 miljoen euro uit voor het driejarige project, de deelnemers leggen daar samen een miljoen euro bij. De andere partners zijn het Italiaanse Politecnico di Torino, de École Normale Supérieure en Inria uit Frankrijk en uit Spanje de universiteit van Cantabria (Spain) en Tedesys.

Pieter Edelman

Terug naar overzicht



© Bits & Chips | Deze pagina op internet: http://www.bits-chips.nl/nieuws/opinie/bekijk/artikel/eu-project-voor-embedded-multicore-breidt-uit-met-vector-fabrics.html