Adeas toegelaten tot Xilinx-alliantie
17 maart 2010
Adeas is toegetreden tot het Xilinx Alliance-programma. Dit lidmaatschap geeft Xilinx alleen aan dienstverleners van wie het vindt dat ze een bewezen staat van dienst hebben en een leidende rol spelen in technologische ontwikkelingen, uiteraard met gebruik van de programmeerbare componenten van het bedrijf. Andere Nederlandse leden van de alliantie zijn 3T, Chess, Eltan, Prodrive, Technolution en Topic. In België horen Barco-Silex, Deltatec en Intopix bij de club.
De toetreding geeft Adeas toegang tot de meest actuele informatie en support bij Xilinx’ innovaties in programmeerbare IC’s. ‘Door dit lidmaatschap zijn we nog beter in staat optimale ontwerpkeuzes voor onze klanten te maken’, zegt Antoine Hermans, CTO van het Eindhovense ontwerphuis. ‘Niet alleen op basis van wat nu de beste oplossing is, maar ook rekening houdend met de behoeftes in hun productroadmap voor de komende jaren.’
Adeas is gespecialiseerd in embedded-systeemontwerp met programmeerbare logica. Het gebruikt vaak FPGA’s en CPLD’s van marktleiders Xilinx en Altera. Ook van deze laatste leverancier zijn de Eindhovenaren designpartner.
Alexander Pil
Terug naar overzicht